pozycjonowanie stron
Usługi

Tworzenie stron i sklepów internetowych

PDF Drukuj Email

"Wrzuć nową usługę na Sieć, jeżeli się sprawdza, to jest produktem, jeśli nie - badaniem rynku."
Bill Campbell, Netscape

Posiadanie strony internetowej w XXI wieku to coś tak bardzo naturalnego jak posiadanie telefonu komórkowego. Funkcjonalna strona internetowa, która prezentuje informacje o Państwa firmie, czy też sprzedaje produkty bądź usługi Państwa firmy to podstawa sukcesu wszelkich działań promocyjnych!

Strona internetowa w dobie tak wielkich wpływów Internetu na zachowania ludzi to konieczność! Brak firmowej strony www to powolne "zabijanie firmy"!

Obecny kryzys pokazuje, że coraz więcej firm nie tylko zleca budowę firmowych stron www, ale również inwestuje coraz więcej w marketing internetowy, zdając sobie sprawę z możliwości pozyskiwania nowych klientów dzięki połączeniu funkcjonalnej strony internetowej i e-marketingu.

Jeśli dalej uważają Państwo, iż strona internetowa nie jest koniecznością, bardzo prosimy o kontakt z nami - my ukażemy Państwu korzyści jakie można osiągnąć inwestując w reklamę w Internecie.

Premiumedia oferuje nie tylko tworzenie stron, ale także pozycjonowanie!

 

Audyt stron www

PDF Drukuj Email

"O jakości można mowić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty"
motto Siemensa

Audyt strony internetowej jest to gruntowna analiza strony internetowej, za pomocą której można odnaleźć słabe oraz mocne cechy Państwa strony www oraz określić zakres niezbędnych zmian (o ile będą konieczne), które sprawią, że witryna osiągnie maksymalną skuteczność i doprowadzi do wzrostu Państwa korzyści biznesowych.

Dzięki audytowi, dowiedzą się Państwo m.in.:

  • czy strona jest przyjazna dla wyszukiwarek,
  • czy Internauci mają problem z poruszaniem się po Państwa stronie i znalezieniem pożądanych informacji,
  • na jakich treściach użytkownik zatrzymuje się dłużej a które treści w ogóle ignoruje,
  • czy Państwa strona jest zgodna ze standardami dotyczącymi projektowania stron www,
  • jakich słów kluczowych używają użytkownicy Internetu w wyszukiwarkach internetowych poszukując informacji o Państwa usługach,
  • jak wypada Państwa strona internetowa na tle konkurencyjnych firm z branży,
  • z jakich regionów (miast) Polski (Europy) pochodzi najwięcej odwiedzających Państwa witrynę internetową.

Efektem audytu jest raport, który zawiera szereg uwag dotyczących różnorakich błędów istniejących na stronie internetowej oraz proponowanej strategii zmian, aby poprawić wizerunek witryny i jej pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

W profesjonalny sposób sprawdzimy jakość Twojej obecnej strony internetowej pod kątem jej efektywności.

 

Doradztwo w zakresie e-marketingu

PDF Drukuj Email

"Marketing to zbyt poważna sprawa, by powierzyć ją działowi marketingu"
David Packard, współzałożyciel firmy Hewlett-Packard

Marketing internetowy to cały szereg nowoczesnych rozwiązań stosowanych obecnie przez dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w celu zwiększania przewagi nad konkurencją oraz wzrostu rozpoznawalności marki w Internecie, z którego obecnie korzysta ponad 47 proc. wszystkich Polaków!

Z raportu opublikowanego przez Online Publishers Association (OPA) wynika, że Internet zasłużył sobie na miano medium masowego tak, ja na to zasługuje telewizja czy radio. Nie ustępuję im ani pod względem czasu konsumpcji tego medium, ani ze względu na zasięg.

Premiumedia świadczy pełen zakres usług związanych z marketingiem internetowym. Dostrzegając ogromne znaczenie kreowania marki oraz budowania relacji z klientami w Sieci - działamy niezwykle skutecznie oferując 100% gwarancję satysfakcji.