pozycjonowanie stron

Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak ważne?

PDF Drukuj Email

"Lepsza od Internetu byłaby tylko telepatia"
Michael Dell

Dobrze wypozycjonowana strona ma ogromne znaczenie dla właściciela serwisu. Okazuje się, iż linki z pierwszej strony wyszukiwania są klikane w ponad 90% zapytań, a szansa, że ktoś kliknie pozycję znajdującą na dalszych podstronach spada do 10%. Klikalność ta pokazuje jak ważne jest pozycjonowanie i jak ogromną rolę pełni w działaniach marketingowych.

Dlaczego warto pozycjonować stronę www?

  • użytkownicy Internetu stanowią prawie 50% wszystkich Polaków;
  • ponad 85% Internautów korzysta z wyszukiwarki Google;
  • obecność Państwa strony na wysokich pozycjach w Google, pod określonymi słowami kluczowymi związanymi z działalnością Państwa firmy sprawia, iż na stronę trafią jedynie osoby zainteresowane Państwa usługami i produktami, a nie przypadkowi Internauci;
  • większa odwiedzalność Państwa strony internetowej przekłada się na większe zyski;
  • dzięki wysokiej pozycji strony internetowej, (szczególnie ważne w przypadku gdy strona jest wyżej od serwisów konkurencji) Państwa firma jest postrzegana przez Internautów jako godna zaufania, co niewątpliwie przekłada się na wzrost popularności Państwa marki, a tym samym na większą ilość potencjalnych klientów;
  • pozycjonowanie to całodobowa reklama, nieograniczona lokalnie;
  • płacisz jedynie za efekty;
  • możliwość poznania partnerów biznesowych nie tylko z kraju, ale również ze świata;
  • ... no i oczywiście - robi to TWOJA konkurencja!

Pamiętaj - im wcześniej zaczniesz, tym szybciej możesz spodziewać się oczekiwanych rezultatów.

Koszt pozycjonowania stron nie jest stały. Zależy on w dużej mierze od ruchu, jaki jest generowany w wyszukiwarkach na określone słowa kluczowe.

Przykład: jeśli prowadzisz hotel w Warszawie, najprawdopodobniej będziesz chciał promować się w wyszukiwarkach na hasło "Warszawa hotele". Zbadamy wtedy, jakie jest zainteresowanie tą frazą w różnych mechanizmach wyszukiwarek. Dopiero rezultat tych badań daje nam podstawę do wyceny.

Dajemy 100% gwarancję satysfakcji

Płacą Państwo jedynie za efekty a dzięki stosowaniu przez nas jedynie dozwolonych technik - mają Państwo pewność długotrwałych i stabilnych efektów.