pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

PDF Drukuj Email

"Ostatecznym polem bitwy dla marketingu jest umysł i im lepiej zrozumiesz, jak działa umysł, tym lepiej zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie."
Jack Trout

Codziennie miliony ludzi wpisując w Google nazwy towarów i usług szukają odpowiadających im ofert i wykonawców.

Zastanawiają się Państwo dlaczego to nie Państwa strona generuje tysiące odwiedzin a tym samym ogromną sprzedaż produktów i usług?? Dlaczego mając atrakcyjne oferty - klient trafia do konkurencji?? Otóż my znaleźliśmy sposób na rozwiązanie Państwa problemów. Rozwiązanie to zostało uznane przez specjalistów za najlepszą i najskuteczniejszą formę reklamy w Internecie. To rozwiązanie to skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron sprawi, że po wpisaniu w wyszukiwarkach internetowych, słów związanych z Państwa działalnością, Państwa firmowa witryna znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Czy można sobie wyobrazić lepszego klienta na stronie np. sklepu z koszulkami niż takiego, który przed chwilą wpisał do wyszukiwarki słowo koszulki?

Pozycjonowanie stron jest bez wątpienia celowym kształtowaniem wyników a jego główną zaletą jest pojawienie się linku do Państwa strony internetowej w zasięgu wzroku użytkownika (potencjalnego klienta), co zwiększa szansę, że zostanie on wybrany (kliknięty). Jest to bezcenna forma promocji, która zachęca do zapoznania się z ofertą Państwa firmy.

Poprzez przebywanie na pierwszej stronie, np. w Google, firma buduje swoją markę oraz podnosi swój prestiż w oczach użytkownika (potencjalnego klienta). Dzięki wypozycjonowaniu strony na czołowe miejsca w wyszukiwarkach strony wykazują niebagatelny wzrost oglądalności, a sklepy internetowe generują dużo większe zyski.

Korzystając z naszych usług (nasze co miesięczne raporty specjalnie dla Państwa!) będą mogli Państwo dodatkowo śledzić zachowania użytkowników na stronie, a w razie konieczności poprawić niektóre z elementów strony.

W porównaniu z innymi formami reklamy, takimi jak płatne bannery czy ciągłe linki sponsorowane pozycjonowanie stron jest stosunkowo tanią forma promocji.

Pozycjonowanie stron jest procesem długotrwałym i wymagającym stałego zaangażowania w utrzymanie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Okres oczekiwania na zadowalające wyniki jest różny dla każdego serwisu. Okres ten zależy w głównej mierze od konkurencyjności słów kluczowych. Jednakże pierwszych efektów należy się spodziewać po upływie ok 5-8 tygodni od rozpoczęcia pozycjonowania.

Prosimy o kontakt z nami oraz wskazanie strony którą chcą Państwo pozycjonować, a my przedstawimy Państwu odpowiednią propozycję.