pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

PDF Drukuj Email

"Ostatecznym polem bitwy dla marketingu jest umysł i im lepiej zrozumiesz, jak działa umysł, tym lepiej zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie."
Jack Trout

Codziennie miliony ludzi wpisując w Google nazwy towarów i usług szukają odpowiadających im ofert i wykonawców.

Zastanawiają się Państwo dlaczego to nie Państwa strona generuje tysiące odwiedzin a tym samym ogromną sprzedaż produktów i usług?? Dlaczego mając atrakcyjne oferty - klient trafia do konkurencji?? Otóż my znaleźliśmy sposób na rozwiązanie Państwa problemów. Rozwiązanie to zostało uznane przez specjalistów za najlepszą i najskuteczniejszą formę reklamy w Internecie. To rozwiązanie to skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron sprawi, że po wpisaniu w wyszukiwarkach internetowych, słów związanych z Państwa działalnością, Państwa firmowa witryna znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Czy można sobie wyobrazić lepszego klienta na stronie np. sklepu z koszulkami niż takiego, który przed chwilą wpisał do wyszukiwarki słowo koszulki?

Pozycjonowanie stron jest bez wątpienia celowym kształtowaniem wyników a jego główną zaletą jest pojawienie się linku do Państwa strony internetowej w zasięgu wzroku użytkownika (potencjalnego klienta), co zwiększa szansę, że zostanie on wybrany (kliknięty). Jest to bezcenna forma promocji, która zachęca do zapoznania się z ofertą Państwa firmy.

Poprzez przebywanie na pierwszej stronie, np. w Google, firma buduje swoją markę oraz podnosi swój prestiż w oczach użytkownika (potencjalnego klienta). Dzięki wypozycjonowaniu strony na czołowe miejsca w wyszukiwarkach strony wykazują niebagatelny wzrost oglądalności, a sklepy internetowe generują dużo większe zyski.

Korzystając z naszych usług (nasze co miesięczne raporty specjalnie dla Państwa!) będą mogli Państwo dodatkowo śledzić zachowania użytkowników na stronie, a w razie konieczności poprawić niektóre z elementów strony.

W porównaniu z innymi formami reklamy, takimi jak płatne bannery czy ciągłe linki sponsorowane pozycjonowanie stron jest stosunkowo tanią forma promocji.

Pozycjonowanie stron jest procesem długotrwałym i wymagającym stałego zaangażowania w utrzymanie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Okres oczekiwania na zadowalające wyniki jest różny dla każdego serwisu. Okres ten zależy w głównej mierze od konkurencyjności słów kluczowych. Jednakże pierwszych efektów należy się spodziewać po upływie ok 5-8 tygodni od rozpoczęcia pozycjonowania.

Prosimy o kontakt z nami oraz wskazanie strony którą chcą Państwo pozycjonować, a my przedstawimy Państwu odpowiednią propozycję.

 

Pozycjonowanie w firmie Premiumedia

PDF Drukuj Email

"Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy"
Tom Peters

Wybierając Premiumedia mogą być Państwo pewni ogromnej skuteczności naszych usług.

Naszym celem zawsze jest PIERWSZE MIEJSCE!

Pozycjonowanie stron wykonujemy głównie dla wyszukiwarki www.google.pl, gdyż jej udział na polskim rynku wynosi aktualnie ponad 85%.

PROCES REALIZACJI POZYCJONOWANIA W PREMIUMEDIA:

 • po otrzymaniu adresu Państwa strony internetowej przebadamy pozycje Państwa strony www w wyszukiwarce Google,
 • wspólnie z Państwem przygotujemy listę słów kluczowych, które wpisują Internauci w wyszukiwarkach internetowych poszukując informacji związanych z usługami i produktami Państwa firmy,
 • kolejnym etapem będzie audyt Państwa strony internetowej. Bezpośrednim następstwem audytu będzie raport o zmianach w kodzie, strukturze oraz treści strony (tzw. optymalizacja strony), które muszą zostaną dokonane aby Państwa strona www osiągnęła maksymalną skuteczność i znalazła się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce,
 • po audycie strony, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i umowę, którą prześlemy do Państwa drogą elektroniczną,
 • jeżeli nasza oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana - nastąpi podpisanie umowy,
 • po podpisaniu umowy poprosimy Państwa o udostępnienie danych do serwera FTP lub SFTP lub SCP, a także - jeżeli istnieje - do CMS Państwa strony www,
 • po otrzymaniu danych dostępowych do Państwa strony internetowej dokonamy optymalizacji strony pod kątem skutecznego pozycjonowania,
 • następnym etapem jest już promowanie Państwa serwisu internetowego, które doprowadzi do umieszczenia Państwa strony www na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google, na określone wcześniej słowa kluczowe,
 • realizacja pozycjonowania obejmować będzie również comiesięczne raporty o pozycjach Państwa strony w Google, wraz z informacjami o skuteczności strony internetowej,
 • następnie zgodnie z umową, gdy pozycja Państwa strony (na określone w umowie słowa kluczowe) znajdzie się w zakresie 11-20 (1-10), na początku następnego miesiąca, wraz z raportem miesięcznym, prześlemy do Państwa fakturę VAT, która bedzie wynagrodzeniem dla Premiumedia za określone w umowie usługi.

Dzięki temu, iż dajemy 100% gwarancję satysfakcji - płacicie Państwo dopiero za osiągnięcie określonych wyników - ustalonych w umowie. NIE PONOSZĄ PAŃSTWO ŻADNYCH KOSZTÓW - BEZ WIDOCZNYCH EFEKTÓW POZYCJONOWANIA!

 

Wycena pozycjonowania

PDF Drukuj Email

"Zysk nie jest wyjaśnieniem, przyczyną czy racjonalną przesłanką zachowań i decyzji biznesowych, lecz raczej testem ich zasadności."
Peter Drucker

Oferta pozycjonowania sporządzana będzie dla każdego Klienta indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać korzystny rabat oraz niższą cenę.

Podstawowym kryterium jakim posługujemy się przy wycenie jest konkurencyjność fraz w wyszukiwarce internetowej. Oznacza to, iż cena za słowo kluczowe będzie tym większa im więcej stron pozycjonuje się pod wybraną przez Ciebie frazą.

konkurencyjność fraz w wyszukiwarce

Równie ważnym kryterium jest wiek domeny. Starsze domeny z reguły lepiej się pozycjonuje a przy okazji co równie ważne, są mniej podatne na różnorakie wykluczenia ze strony wyszukiwarki (np. filtry).

Jedną z wytycznych przy wycenie pozycjonowania jest również konstrukcja strony. W wielu przypadkach (praktycznie w 90% potrzebna jest optymalizacja strony, czy tez dostosowanie strony do wymagań wyszukiwarek :)). Przy wycenie zwracamy też uwagę na to czy strona już wcześniej była pozycjonowana, a jeżeli tak to w jaki sposób.

Wielkości te nie służą jako jedyny wyznacznik, są jednymi z ważnych kryteriów przy wycenie, więc podane poniżej w załączniku ceny są orientacyjne. Dokładne kwoty za określone frazy ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

 

Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak ważne?

PDF Drukuj Email

"Lepsza od Internetu byłaby tylko telepatia"
Michael Dell

Dobrze wypozycjonowana strona ma ogromne znaczenie dla właściciela serwisu. Okazuje się, iż linki z pierwszej strony wyszukiwania są klikane w ponad 90% zapytań, a szansa, że ktoś kliknie pozycję znajdującą na dalszych podstronach spada do 10%. Klikalność ta pokazuje jak ważne jest pozycjonowanie i jak ogromną rolę pełni w działaniach marketingowych.

Dlaczego warto pozycjonować stronę www?

 • użytkownicy Internetu stanowią prawie 50% wszystkich Polaków;
 • ponad 85% Internautów korzysta z wyszukiwarki Google;
 • obecność Państwa strony na wysokich pozycjach w Google, pod określonymi słowami kluczowymi związanymi z działalnością Państwa firmy sprawia, iż na stronę trafią jedynie osoby zainteresowane Państwa usługami i produktami, a nie przypadkowi Internauci;
 • większa odwiedzalność Państwa strony internetowej przekłada się na większe zyski;
 • dzięki wysokiej pozycji strony internetowej, (szczególnie ważne w przypadku gdy strona jest wyżej od serwisów konkurencji) Państwa firma jest postrzegana przez Internautów jako godna zaufania, co niewątpliwie przekłada się na wzrost popularności Państwa marki, a tym samym na większą ilość potencjalnych klientów;
 • pozycjonowanie to całodobowa reklama, nieograniczona lokalnie;
 • płacisz jedynie za efekty;
 • możliwość poznania partnerów biznesowych nie tylko z kraju, ale również ze świata;
 • ... no i oczywiście - robi to TWOJA konkurencja!

Pamiętaj - im wcześniej zaczniesz, tym szybciej możesz spodziewać się oczekiwanych rezultatów.

Koszt pozycjonowania stron nie jest stały. Zależy on w dużej mierze od ruchu, jaki jest generowany w wyszukiwarkach na określone słowa kluczowe.

Przykład: jeśli prowadzisz hotel w Warszawie, najprawdopodobniej będziesz chciał promować się w wyszukiwarkach na hasło "Warszawa hotele". Zbadamy wtedy, jakie jest zainteresowanie tą frazą w różnych mechanizmach wyszukiwarek. Dopiero rezultat tych badań daje nam podstawę do wyceny.

Dajemy 100% gwarancję satysfakcji

Płacą Państwo jedynie za efekty a dzięki stosowaniu przez nas jedynie dozwolonych technik - mają Państwo pewność długotrwałych i stabilnych efektów.