pozycjonowanie stron

Linki sponsorowane Google AdWords - KORZYŚCI

PDF Drukuj Email

Kampanie w Google Adwords z gwarantowaną ceną za kliknięcie to najpopularniejsza obecnie forma reklamy tekstowej Google, umożliwiająca dotarcie do ogromnej grupy użytkowników!

Reklama w formie linków sponsorowanych pozwala na bardzo elastyczne ustalanie budżetu - można łatwo kontrolować koszty, bowiem to Państwo ustalają miesięczny budżet na reklamy!

Reklama linkami sponsorowanymi nie wymaga wiązania się długoterminowymi umowami - mogą Państwo przeprowadzić jedną testową kampanię (za niewielką kwotę) i jeśli efekty będą zadowalające, można zdecydować się na dalszą współpracę z nami!

Dzięki programowi Google AdWords płacą Państwo tylko za kliknięcia, czyli użytkowników, którzy są zainteresowani Państwa ofertą i którzy wejdą na Państwa stronę - nie płacą Państwo zupełnie nic za wyświetlenia reklamy! Daje to pewność, iż każda złotówka wydana z Państwa budżetu przyczynia się do pozyskania nowego klienta.

Dodatkowym atutem kampanii za pomocą linków sponsorowanych jest możliwość dowolnej modyfikacji kampanii w trakcie jej trwania (np. zmiana słów kluczowych, zmiana treści boksu reklamowego itp.)!

Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie kampanii za pomocą linków sponsorowanych w Google AdWords oraz pozycjonowania!