pozycjonowanie stron

Czym są linki sponsorowane?

PDF Drukuj Email

"Musimy używać reklamy online jako narzędzia dla poprawienia życia ludzi. Powinniśmy wciąż pytać się samych siebie: Czy naprawdę pomagamy czynić życie klientów lepszym niż poprzednio? Czego naprawdę chcą? A jeżeli nie możemy dać na to pytanie odpowiedzi, zapytajmy ich! Medium interaktywne sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd"
Jan Leth, senior partner and North American executive creative director Oglivy Interactive


Linki sponsorowane (boksy reklamowe) są to specjalne linki, które pojawiają się ponad wynikami wyszukiwań oraz w kolumnie po prawej stronie od wyników wyszukiwań. Są one oddzielone on zwykłych wyników wyszukiwań i teoretycznie bardziej widoczne dla użytkowników.

Kampanie reklamowe za pomocą boksów reklamowych sprawiają, iż Państwa reklama trafia jedynie do osób zainteresowanych i aktywnie poszukujących Państwa produktów lub usług. Link sponsorowany wyświetla się tylko i wyłącznie się pod ściśle określonymi hasłami, dzięki temu mogą być Państwo w 100% pewni, że reklama trafi w odpowiednie grono użytkowników ? Państwa przyszłych klientów.

Dzięki naszemu doświadczeniu przygotujemy dla Państwa kampanie reklamowe spełniające najwyższe wymagania i standardy Google! Proponujemy różnorodne strategie reklamowe dostosowane do możliwości Państwa budżetu.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat naszych usług dotyczących kampanii reklamowych za pomocą linków sponsorowanych w Google AdWords prosimy o kontakt z nami.